Veganarsist ile İçiniz Rahat

Mayıs 2018'de Nişantaşı'nda başlayan " VEGANARSİST " markası, büyüyerek ve hizmet çemberini genişletmiş olarak Nisan 2019 itibariyle yine Nişantaşı’nda daha büyük ve ferah yeni bir mekanda devam edecektir. Hiç bir koruyucu madde kullanılmadan, anne eli değerek hazırlanan %100 vegan ürünlerimizin çoğu aynı zamanda GLUTENSİZ olarak üretilmektedir. Vegan dostlarımızın özel talepleri de dikkate alınarak gerektiğinde butik olarak hizmet verilmektedir. Restoran hizmetinin yanısıra; tüm ürünlerimiz çiğ / yarı pişmiş / pişmiş ve dondurulmuş olarak Türkiye’nin her yanına kargo ile gönderilmekte olup, vegan dostlarımızın herhangi bir restorana bağımlı olmadan istedikleri zaman ve istedikleri yerde vegan beslenebilmelerine imkan sağlanmaktadır.

Birbirinden Lezzetli Vegan Lezzetler Veganarsist'te sizlerle buluşmayı bekliyor...

NEDEN VEGANARSİST ?

Acı Biber Reçeli, Cevizli Ayva Reçeli, Ihlamur Reçeli, Patlıcan Reçeli ve Cevizli Havuç Reçeli olmak üzere içerisinde değişik lezzetleri barındıran ev yapımı reçellerimiz de mevcuttur. 

*Herkes ne yiyorsa ' VEGAN ' lar da yiyebilsin diye...

*' VEGAN OLMAYAN ' lar da ' VEGAN ' beslenebilsin diye...

VEGANARSİST DEYİNCE AKLA GELEN KELİMELER: FARKLI, LEZİZ, EZBERBOZAN, EV YAPIMI, KATKISIZ, DOĞAL...

Ürün yelpazemizde Vegan Burger Çeşitleri, Vegan Islak Burger Çeşitleri, Vegan Anne Köftesi, Vegan Sebzeli Nohut Köftesi, Vegan Yoğurtlu Köfte, Vegan Islama Köfte, Kajran ( Kajudan Ayran ), Vegan Adana ( Acılı ) Dürüm, Vegan Urfa ( Acısız ) Dürüm, Vegan Lahmacun, Vegan Mantı Çeşitleri, Vegan İçli Köfte Çeşitleri, Vegan Kokoreç, Vegan Tantuni, Vegan Börek Çeşitleri, Vegan Arnavut ( Ciğeri ) Soya Küpü, Glutensiz Vegan Sucuk, Vegan Sıcak / Soğuk Sandviç Çeşitleri, Vegan Dürüm Çeşitleri, Vegan Tost Çeşitleri, Vegan Salata Çeşitleri, Vegan Kek Çeşitleri, Vegan Kurabiye Çeşitleri, Vegan Puding Çeşitleri, Vegan Kiş Çeşitleri, Vegan Cheesecake Çeşitleri, Vegan Sos Çeşitleri, Vegan Çorba Çeşitleri, Vegan Dolma Çeşitleri, Vegan Anne Yemekleri olmak üzere 100 civarında ürün bulunmaktadır.

Hem restoranımızda misafirimiz olarak lezzetlerimizi deneyimleyebilirsiniz; hem de ister pişmiş, ister yarı pişmiş ve dondurulmuş olarak tüm ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz.